Trendy ve svatebních účesech 2019

Svatební účes je jedním z nejdůležitějších prvků obrazu nevěsty. Měl by být nejen krásný, ale také ladit s tvarem obličeje, výškou, šaty, barvou vlasů a celkovým stylem svatby.

Pro tento rok vládne svatebním účesům stejně jako v minulé sezóně přirozenost, živé květy, boho styl a romantika.

Nemějte obavy z krátkých vlasů. Kouzlit se dá s jakoukoliv délkou, i pokud jste majitelkou velmi krátkých vlasů, s použitím různých vlasových doplňků, ozdob, čelenek, vlasových spon či závojíčků.

Krátké vlasy účesKrátké vlasy svatební účes

Elegantní uhlazený drdol. Při volbě elegantního uhlazeného drdolu vynikne dokonalé líčení, účes sám o sobě a budete působit noblesně. Jako u ostatních účesů, je možné mu dát vyniknout pomocí ozdoby nebo živých květin, které vždy posunou účes o level výše. 

Elegantní uhlazený drdol

Styl Hollywood. Perfektně uhlazené vlny. Účes žádá skutečně precizní hairstylistku, k tomu aby působil naprosto dokonale a uhlazeně. K ozvláštnění je možné vlasy ozdobit jemným věnečkem nebo na jedné straně sepnout za uchem ozdobnou sponou.

Styl Hollywood

Svatební líčení

Ráda Vám pomohu s Vaším líčením i účesem na Váš nejdůležitější den.

Romantické vlny v rozpuštěném nebo částečně sepnutém účesu. Jestliže patříte mezi Nevěsty, které si nepotrpí na složíté účesy nebo výčesy a chcete dát vyniknout svým krásným dlouhým vlasům a působit jako něžná princezna, jsou pro Vás tyto účesy jako stvořené. Při volbě těchto účesů používám techniky vystudované v zahraničí, které zaručí dokonalý vzhled vln po neuvěřitelně dlouhou dobu.

Romantické vlnyRomantické vlny v rozpuštěném účesu

Romantický drdol. Další z velmi oblíbených svatebních účesů, který je vhodný ať pro romantickou nebo boho Nevěstu. Působí dokonale ruku v ruce s živými květinami, ať už větší květy doplněné drobnými nebo pouze protknutý kvítky Gypsophily (nevěstin závoj).

Romantický drdolRomantický drdol

Pletené copy a culíky doplněné květinami nebo věnečkem. Pletené copy, nejrůznější zapletené účesy tu byly vždy a v posledních pár letech jsou velmi oblíbené i jako svatební účesy, v různých obměnách a formách. Dokážou umocnit Vaši ženskost, něžnost a jsou velice praktické a elegantní.

Pletené copy Pletené copy

Ať už při výběru zvítězí kterýkoliv z daných účesů, je důležité se svěřit do rukou profesionála, který se postará nejen o perfektní propracování účesu, ale i o jeho výdrž. Svatba je přeci v životě nás žen jedním z nejdůležitějších dní ... tak ať je perfektní.